Policia rrethon Qeverinë e Kuvendin (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës dhe dhjetëra pjesëtar të tjerë të saj, kanë ndërmarr të gjitha masat e sigurisë lidhur me protestën kundër Gjykatës Speciale. Ata kanë rrethuar objektet e Qeverisë dhe Kuvendit të Kosovës.

Ndërkohë së shpejti fillon seanca e Kuvendit dhe protesta e organizuar nga organizatat e dala nga lufta.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-rrethon-qeverine-e-kuvendin-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala