Policia rrethon edhe shtëpinë e Albulena Haxhiut

Autori:Gazeta Fjala

Njësitet speciale të Policisë së Kosovës ndodhen edhe para shtëpisë së deputetes së Vetëvendosjes, Albulena Haxhiut. Ndërkohë nuk dihet nëse Haxhiu ndodhet në shtëpi.

Prokuroria pati njoftuar se afati i fundit për paraqitje në prokurori të deputetëve që kanë hedhur gaz lotsjellës në Kuvend kalon të martën.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-rrethon-edhe-shtepine-e-albulena-haxhiut/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala