Policia rrethon edhe RTK-në

Autori:Zekirja Shabani

Numër i madh i policëve janë grumbulluar tek institucionet të cilat janë pikat në të cilat do të ndalen protestuesit në protestën që ka thirrur opozita.

Protesta e organizuar nga tri partitë opozitarë do të fillon për pak minuta.

Ndërkohë, Njësia Speciale e Policisë tanimë është vendosur në objektin e Qeverisë së Kosovës. Gjithashtu, edhe në pran objekteve tjera, si Gjykata Kushtetuese dhe objekti ku është vendosur Ministria e Drejtësisë, shihen forca të mëdha policore.

Policë ka edhe në oborrin e RTK-së.

11160416-10153251223362300-687163501-n

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-rrethon-edhe-rtk-ne/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala