Policia po e ruan Kurtin te selia e VV-së

Autori:Avdyl Pajaziti

Dy vetura të Policisë së Kosovës janë parë para selisë së Lëvizjes Vetëvendosje, aty ku po qëndron edhe Albin Kurti.

Ai është futur brenda dhe menjëherë janë parë dy vetura të Policisë. Edhe pse ka një fletë arrest për deputetin Kurtin, ai sot ka marrë pjesë në manifestimin e opozitës. Ai madje ka mbajtur një fjalim para të pranishmëve.

Shumë aktivistë janë para para zyres se LVV, ndërkohë Kryetari Visar Ymeri është larguar nga selia./Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-po-e-ruan-kurtin-te-selia-e-vv-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala