Policia përdor gaz lotsjellës, protestuesit gjuajnë me ngjyrë

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës dhe protestuesit janë duke u konfrontuar, ndërsa Policia ka gjuajtur gaz lotsjellës për largimin e tyre.

Protestuesit kanë filluar të gjuajnë me gurë e ngjyrë dhe policia ka shpërndarë gaz lotsjellës.

Protestuesit para Qeverisë së Kosovës janë duke hedhur gurë e ngjyrë në drejtim të Policisë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-perdor-gaz-lotsjelles-protestuesit-gjuajne-me-ngjyre/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala