Policia nxjerrë deputetët zvarrë

Autori:Zekirja Shabani

Në këto momente policia e Kosovës po i largon deputetët e opozitës, të përjashtuar nga seanca e Kuvendit të Kosovës.

Deputetet Shqipe Pantina dhe Aida dërguti po hezitojnë të largohen nga salla.

Plicia tashmë ka larguar nga salla edhe deputetin Albin Kurti.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-nxjerre-deputetet-zvarre/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala