Policia nuk lejohet të dërgojë të arrestuarit në stacion

Autori:Gazeta Fjala

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje kanë bllokuar rrugën duke penguar kështu veturat e Policisë së Kosovës që të bartin aktvistët e arrestuar brenda selisë së Lëvizjes Vetëvendosje.

Një numër i kondisersusjhëm i personave që gjendeshin brenda selisë u arrestuan pak më parë, në tentimin e forcave speciale të Kosovës për të arrestuar ish-liderin e këtij subjekti, Albin Kurtin./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-nuk-lejohet-te-dergoje-te-arrestuarit-ne-stacion/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala