Policia  nuk i lejon aktivistët e VV-së të shkojnë në fshatin e kryeministrit

Autori:Gazeta Fjala

Aktivistë të Vetëvendosjes kishin paralajmëruar sot për një aksion, siç e quanin ata, simbolik. Por, Policia kishte marrë informata për aksionin, dhe i ka ndalur në rrugë aktivistët.

Aktivistë të Vetëvendosjes edhe dje kishin aksione me mbishkrime kundër kryeministrit dhe djemve të tij.

Këto aksione të Vetëvendosjes vijnë pas raportimit të djeshëm të mediave për një tender që Qeveria ia kishte dhënë djalit të Isa Mustafës, Besnikut.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-nuk-i-lejon-aktivistet-e-vv-se-te-shkojne-ne-fshatin-e-kryeministrit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala