Policia në kërkim të Dardan Molliqajt

Autori:Avdyl Pajaziti

Indeksonline mëson se sekretari organizativ i lëvizjes Vetëvendosje është duke u kërkuar nga Polcia e Kosovës, për tu intervistuar.

“Ai është ftuar nga Policia e Kosovës që të merret në intervistë, ndryshe do të arrestohet”, ka thënë një burim i Indeksonline.

Besohet se Molliqaj është ftuar në polici pasi ka qenë organizatori kryesor i protestave natën kur u arrestua deputeti i VV-së, Ablin Kurti./Indeksonline/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-ne-kerkim-te-dardan-molliqajt/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala