Policia ndalon sulmin ndaj kryeministrit (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka identifikuar disa persona të cilët po planifikonin ta sulmonin eskortën e kryeministrit, Isa Mustafa.

Në momentin që policia ka kërkuar që të kontrollojë të dyshuarit se çka kanë në çantat e tyre, ata kanë gjuajtur çantat dhe kanë ikur.

Ata po planifikonin që të hidhnin mjete të forta për t’i shpërthyer gomat e veturës së kryeministrit.
sulmi-ndaj-kryeministrit-4 sulmi-ndaj-kryeministrit-5_8925

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-ndalon-sulmin-ndaj-kryeministrit-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala