Policia mënjanon mjetet e rrezikshme, lë Prishtinën pa kontenjera

Autori:Avdyl Pajaziti

Në prag të protestës së opozitës institucionet kanë marrë masa të shumta të sigurisë në kryeqytet. Ata kanë larguar të gjithë kontejnerët nëpër rrugët e Prishtinës.

Gazeta Fjala sjellë përmes fotografive dëshmit për largimin e kontejnerëve. Gjithashtu kompanitë e mirëmbajtjes kanë dalë në aksion dhe po i largojnë mjetet e forta nga sheshet.

10987654321

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-menjanon-mjetet-e-rrezikshne-le-prishtinen-pa-kontejner/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala