Policia përdor gazlotsjellës për t’i larguar protestuesit

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovës ka hedhur gazlotsjellës në drejtim të aktivistëve të mbledhur para hyrjes së Kuvendit të Kosovës dhe ka filluar t’i largojë ata nga aty./Gazeta Fjala/

 

gazl 2

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-largon-protestuesit-me-gazlotsjelles/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala