Policia largon aktivistët e mbledhur para hyrjes së kuvendit

Autori:Gazeta Fjala

Aktivistët opozitarë të mbledhur para Kuvendit të Kosovës kanë hedhur brenda në oborrin e kuvendit mjete piroteknike.

Në ndërkohë, Policia e Kosovës ka reaguar duke larguar aktivsitët opozitarë të cilët deri më tani ishin duke qëndruar afër hyerjes kryesore të kuvendit./Gazeta Fjala/

 

mjete prio

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-largon-aktivistet-e-mbledhur-para-hyrjes-se-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala