Policia kontroll rreth kuvendit edhe me qen

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovës është parë duke kontrolluar afër objektit të kuvendit të shoqëruar edhe me qen. Foto Gazeta Fjala./

qen

 

policia me qen

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-kontroll-rreth-kuvendit-edhe-me-qen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala