Policia konfiskon veturat e parkuara në rrugën “B”

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës, gjatë mëngjesit të ditës së sotme ka marrë një aksion për të larguar/konfiskuar disa nga veturat e parkuara në trotuar, dhe në rrugë.

Aksioni i policisë ka qenë i përqendruar edhe në rrugën “B”, të Prishtinës ku janë larguar veturat të cilat tash e sa kohë parkohen në një pjesë të asaj rruge.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-konfiskon-veturat-e-parkuara-ne-rrugen-b/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala