Policia konfirmon aksionin e bastisjeve të pronave

Autori:Avdyl Pajaziti

EULEX-i dhe Policia e Kosovës janë duke realizuar një aksion masiv nëpër tërë territorin e Kosovës, ku po kryejnë bastisje në disa prona private.

Këtë e ka konfirmuar për Klan Kosovën, zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Hoxha duke mos dhënë detaje të tjera lidhur me këtë operacion ka bërë me dije se aksioni në fjalë është duke u udhëhequr nga Prokuroria Speciale e Kosovës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-konfirmon-aksionin-e-bastisjeve-te-pronave/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala