Policia i shkon në shtëpi të babës, Albin kurtit

Autori:Avdyl Pajaziti

Klan Kosova merr vesh nga burime brenda Lëvizjes Vetëvendosje, se policia e Kosovës ka shkuar tek shtëpia e prindit, respektivisht babait të deputetit Albin Kurti.

Sipas  këtyre burimeve nuk dihet nëse ata kanë bastisur shtëpinë e tij apo jo.

Ndërkaq, dje Policia e Kosovës ka bastisur banesën e deputetit Kurti, por ai nuk ka qenë i pranishëm ku më pas është shfaqur në sheshin e Prishtinës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-i-shkon-ne-shtepi-te-babes-albin-kurtit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala