Policia gjuan gaz-protestuesit me gur

Autori:Gazeta Fjala

Tanimë protesta është përqendruar në fund të sheshit kryesor tek Hoteli Grand afër rektoratit.

Policia po mundohet të shperndaj protestuesit duke u hedhur gazin lotsjellës ndërkohë që protestuesit janë duke u përgjigjur me hedhje gurësh në drejtim të tyrpro perleshje grand gur e gaz gur e haze.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-gjuan-gaz-protestuesit-me-gur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala