Policia franceze: Qëndroni brenda sa më shumë

Autori:Gazeta Fjala

Policia në Francë iu ka bërë thirrje qytetarëve që të dalin jashtë shtëpive sa më pak që të jetë e mundur, shkruan BBC.

Policia ka bërë thirrje që po ashtu njerëzit të distancohen nga shakatë në lidhje me sulmet dhe përdorimi i fishekzjarrëve.

Kjo pasi gjatë një ahengu kishte pasur ndezje të fishekzjarrëve dhe policia kishte dyshuar për ndonjë sulm tjetër të radhës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-franceze-qendroni-brenda-sa-me-shume/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala