Policia fillon ti ndjekë protestuesit

Autori:Zekirja Shabani

Policia e Kosovës ka filluar ti shpërndajë protestuesit para Kuvendit të Kosovës, pasi ata ia kanë mëësyre kryeministrit isa Mustafa I cili ka dalë nga salla përmes derës që qon në drejtim të protestuesve.

Ne keto momente protestuesit ndodhen prapa teatrit kombetar.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-fillon-ti-ndjeke-protestuesit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala