Policia e nisë ditën me byrek

Autori:Zekirja Shabani

Derisa protestuesit ne tenda po presin tu vie buka, policia e Kosovka filluar mëngjesin.

Numër I madh I policëve që sot janë në detyrë, kanë filluar ngrënien në oborrin e Kuvendit të Kosovës. Gazeta Fjala, sjellë fotografi ku duket se Policia e Kosovës do ta nisin ditën me nganjë byrek dhe jogurt./Gazeta Fjala/

bukaa

buk 2 buk

12 13

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-e-nise-diten-me-byrek/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala