Policia e Kosovës parkohet edhe në trotuarë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Veturat e Policisë së Kosovës tanimë është bërë “modë” t’i shihësh të ndalura vend e pa vend. Ato mund shihësh të parkuara aty ku është edhe e ndaluar me ligj.

Një parkim të tillë e kanë bërë edhe gjatë ditës së sotme. Gazeta Fjala ka siguruar disa foto që e tregojnë këtë veprim të Policisë së Kosovës.

11251476_10206558557151528_1123151274_n

11216068_10206558556951523_1771649052_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-e-kosoves-parkohet-edhe-ne-trotuare-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala