Policia e Kosovës konfiskon dy thasë me marihuanë

Autori:Gazeta Fjala

Policia e Kosovës ka arritur që të konfiskojnë dy thasë me lëndë që dyshohet se janë me substancë narakotike marihuanë në një fshat të Gjakovës që shtrihet në brezin kufitar me Shqipërinë.

“Rreth orës 22.40, në një fshat të Gjakovës që shtrihet në brezin kufitar, zyrtarët policorë të caktuar me detyrë në monitorimin e kamerave të kufirit, në vijën e gjelbër kanë vërejtur një person i cili dyshohej se kontrabandonte mallra të ndryshme të vendosura në thasë,” thuhet në komunikatë.

Megjithatë, Policia e Kosovës nuk ka arritur që të arrestoje personin e dyshuar i cili vazhdon ë mbetet në kërim të policisë./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-e-kosoves-konfiskon-dy-thase-me-marihuane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala