Policia aksion ndaj fajdexhinjve në Prishtinë

Autori:Avdyl Pajaziti

Në orët e hershme të mëngjesit, Njësia për Krime Ekonomike e Policisë së Kosovës ka filluar një aksion të bastisjeve ndaj disa personave që janë të përfshirë në fajde.

Burime të gazetës “Zëri” mësojnë se lokacioni në të cilën janë duke u kryer arrestimet është Prishtina.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-e-kosoves-aksion-ndaj-fajdexhinjve-ne-prishtine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala