Policia dyshoi për bombë afër ambasadës së Shqipërisë( FOTO)

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka rrethuar me shirit rrugën afër Ambasadës së Shqipërisë në lagjen Pejton.

E tërë kjo pasi në këtë lokacion dyshohet se gjendet një mjet i dyshimtë.

Merr vesh se bëhet fjalë për alarm të rrejshëm, dhe policia veqëse po largohet.

00_1448627891-5948855

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-dyshoi-per-bombe-afer-ambasades-se-shqiperise-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala