Policia del në shesh

Autori:Avdyl Pajaziti

Pjestarë të policisë së Kosovës kanë rrethuar objektin e qeverisë para se të filloj protesta e paralajëruar për orën 14.00

10937304_10205722805218252_968028877_n 10937713_10205722805138250_1127265467_n - Copy 10941314_10205722805418257_969582624_n 10942485_10205722805538260_1338768951_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-del-ne-shesh/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala