Policia blindon komunën e Istogut, pamje nga vendi i ngjarjes

Autori:A D

Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion në komunën e Istogut.

Në pamjet që ka siguruar Gazeta Infokus nga ky aksion i Policisë shihet se zyrtarët policorë janë brenda kësaj komune.

Dhjetra zyrtarë policorë kanë bllokuar hyrjen e kësaj komune.

Ndryshe Gazeta Infokus ka raportuar se Policia e Kosovës është duke zhvilluar një aksion në komunën e Klinës.

Cak i kësaj bastisje është drejtoria e Urbanizmit në këtë komunë.

Aksion i njëjtë nga policia e Kosovës po zhvillohet edhe në Pejë.

Më poshtë gjeni pamjet./Gazeta Infokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-blindon-komunen-e-istogut-pamje-nga-vendi-i-ngjarjes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala