Policia barrikadon stacionet

Autori:Zekirja Shabani

Tre autobus privat nga Ferizaj kanë sjellë në Prishtinë rreth orës 9 të shtunën qindra oficer policor nga rajoni i Ferizajt, të cilët janë vendosur tek stacioni numër dy në lagjen e Muhaxherëve.

Gazeta Fjala, mëson se detyrë e tyre është sigurimi i objekteve të policisë nga ndonjë sulm eventual që mund të ndodhë nëse eshalon manifestimi i paralajmëruar nga partitë opozitare./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-barrikadon-stacionet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala