Policia barikadon stacionin e policisë

Autori:Gazeta Fjala

Megjithëse deputetët e Lëvizjes Vetëvendosje kanë njoftuar se protesta e ditës së sotme ka përfunduar, forca të shumta të Policisë së Kosovës janë duke qëndruar pranë stacionit numër një të policisë së Kosovës./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-barikadon-stacionin-e-policise/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala