Policia arreston fajdexhinjtë e Prishtinës

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës ka arrestuar gjashtë fajdexhi në Prishtinë. Aksioni i Policisë është ndërmarrë në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Zëdhënësi i Policisë, Baki Kelani, ka konfirmuar aksionin por ka thënë se për informata të tjera do të njoftoheni gjatë ditës së sotme.

Ky është aksioni i dytë brenda pak muajve pas arrestimit të fajdexhinjve në rajonin e Mitrovicës.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-arreston-fajdexhinjte-e-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala