Policia arreston 27 persona për shkelje ligji

Autori:Avdyl Pajaziti

Policia e Kosovës në raportin e saj të rregullt për punën e saj në 24 orët e fundit bën të ditur se gjatë kësaj kohe ajo është përballur me një varg shkeljesh të ligjit e të rendit.

Për pasojë ka arrestuar 27 persona të dyshimtë, nga të cilët 26 tashmë i ka dërguar në mbajtje.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policia-arreston-27-persona-per-shkelje-ligji/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala