Polici i plagosur në Pejë: Kisha fat, e sfidova vdekjen

Autori:Gazeta Fjala

Arben Daci, është polici i plagosur mbrëmë në Radavc të Pejës nga shtetasi i Shqipërisë, Agim Madani, një person i kërkuar nga policia.

Në një postim në Facebook, Daci ka falënderuar Zotin që i ka shpëtuar më të keqës.

“Falemenderoj Zotin qe kisha Fat dhe qe e Sfidova Vdekje,,,, Sot ishte Ditlindja Ime e Dyte ,,, Nje Rilindjee per Mua…” (sic.), ka shkruar Daci në “Facebook”.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/polici-i-plagosur-ne-peje-kisha-fat-e-sfidova-vdekjen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala