Polici gjen para në Deçan, nuk i mban për vete

Autori:Gazeta Fjala

Në polic derisa ishte duke kaluar rrugës kryesore në Deçan, ka hasur në një sasi të hollash të cilat ishin në tokë.

Lidhur më këtë janë kryer procedurat e parapara ku është kontaktuar edhe prokurori i cili ka kërkuar nga policia që t’i njoftojë të gjithë qytetarët përmes medieve, përklatësisht personin i cili ka hubur paratë që të paraqitet në stacion të policisë për t’i tërhequr ato, raporton Gazeta Tribuna.

Nuk dihet sa është shuma e parave, por personi që pretendon që i takojnë ato duhet të dëshmojë se të njëjtat janë pronë e tij./Gazeta Tribuna/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/polici-gjen-para-ne-decan-nuk-i-mban-per-vete/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala