Policët shqiptarë luajnë lloto (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Duhet të jenë në krye të detyrës, por mendjen e kanë te skedina. Ky koleksion me foto është publikuar nga Harta Dixhitale e Aksidenteve Rrugore.

“Kush dëshiron ndeshje të sigurta, të kontaktojë në inboxin e Policisë dhe të ministrisë së rendit.

Ndeshjen janë të sigurta…. Nuk ka shanse për gabim….

N.q.se gabojmë atëherë jeni të lutur të ndiqni instruksionet si në foton e fundit. Faleminderit Policia jonë që (s)duam,” shkruan ky portal.

polici

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policet-shqiptare-luajne-lloto-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala