Policët shpërndajnë protestuesit deri tek katedralja

Autori:Gazeta Fjala

Forcat e njësisë speciale të Policisë së Kosovës, të ndihmuar edhe nga dy autoblinda policore, kanë arritur që të shpërndajnë protestuesit deri para katedrales, afër kampusit të Universitetit të Prishtinës./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policet-shperndajne-protestuesit-deri-tek-katedralja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala