Policët fjalosen mes vete

Autori:Gazeta Fjala

Dy policë të Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës kanë pasur një mosmarrëveshje mes tyre derisa po barrikodoheshin tek katedralja në pritje të protestueve që u nisën nga selia e AAK-së.

Gazetari ynë që gjendet pranë tyre ka raportuar se është dashur ndërhyrja e eprorit të tyre për të qetësuar situatën./Gazeta Fjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/policet-fjalosen-mes-vete/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala