Po përgatiten parullat për protestë (Foto)

Autori:Zekirja Shabani

Aktivistë të paartive politike që do të marrin pjesë në protestën e paralajmëruar më 18 prill, tashmë i kan bërë gati edhe parullat që do të përdoren në protestën e së shtunës.

Gazeta Fjala sjellë fotot nga vendpunishtja:

parulla 3 parulla 2 parullat 1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/po-pergatiten-parullat-per-proteste-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala