Po mbushet me njerëz sheshi Zahir Pajaziti

Autori:Gazeta Fjala

Në sheshin Zahir Pajaziti, aty kur për rreth gjysme ore pritët që të fillojë manifestimi i partive opozitare, ka filluar të mbushet.  Disa qindra persona janë mbledhur aty ndërsa shumë autobusë me qytetarë janë nisur nga komuna të ndryshme të Kosovës.

Liderët opozitarë kanë paralamëruar se protesta do të jetë e qetë./Gazeta Fjala/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/po-mbushet-me-njerez-sheshi-zahir-pajaziti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala