Po digjet një banesë në qendër të Prishtinës (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Sot në orët e hershme të mëngjesit një banese mu prapa sheshit Nëna Terezë ka filluar t’i del tymi.

Ndërkaq i menjëhershëm ka qenë reagimi i policisë dhe zjarrfikësve. Ata kanë arritur që të lokalizojnë dhe minimizojnë zjarrin. Lajmi.net

b6b5b4b1b

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/po-digjet-nje-banese-ne-qender-te-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala