Plazhet më të bukura në Europë

Autori:Zekirja Shabani

Nëse këtë verë e keni ndarë mendjen që të dilni jashtë vendit për të pushuar, të mos zgjidhni Shqipërinë, më poshtë do t’ju njohim me shtetet më të mira në Europë, që kanë njëkohësisht plazhet më të bukura.

Janë vende ku mund të gjeni njëkohësisht si relaksin, edhe argëtimin maksimal, plazhet e virgjëra, rërën e bardhë, ujin e pastër dhe gjithçka që ju dëshironi për të pushuar. Në këto vende mund të bëni pushime sipas xhepit: çmimet nisin nga ato që quhen çmime mesatare, e deri tek çmimet marramendëse.

Shikojini vetë se cilat janë vendet më të preferuara e të bukura…

Kroacia

 

Greqiagreqia

Spanjaspanja

Portugalia

portugal

Italia

itali

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/plazhet-me-te-bukura-ne-europe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala