10 plazhet mahnitëse të fotografuara nga droni

Autori:Avdyl Pajaziti

Kampanja  e krijuar në Instagram, #FromWhereIStand dhe #FromWhereIRun, këto janë fotot më të mira të nxjerrura nga kjo kampanjë.

– El Nido, Filipine

– Windansea Beach, California

– Big Sur, California

– Manhattan Beach, Los Angeles

– Venice Beach, California

– Hillsboro Inlet Park, Pompano Beach, Florida

– Devon Coast, United Kingdom

– Clearwater Beach, FL

– Ilha De Luanda Ponto Final, Luanda, Angola

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/plazhet-mahnitese-te-fotografuara-nga-droni/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala