Plagosje me armë zjarri në Ferizaj (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Këtë të premte  rreth orës 23:30  në rrugën “Elena Gjika” , përballë Market “Mentori”  në Ferizaj ka ndodhur një plagosje me armë zjarri,transmeton FerizajPress.

Policia  ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po  merret me rastin deri sa ka rrethuar vendin  ku ka ndodhur kjo ngjarje.

Rastin e ka konfirmuar edhe  togeri i policisë Agim Gashi.

“Ka ndodhur një plagosje me armë zjarri me ç’rast   është plagosur një qytetarë. Tani i plagosuri është në rrugë për në QKUK”  tha Agim Gashi për FerizajPress.

Për  identitetin  e të plagosurit dhe   arsyet e kësaj ngjarje Gashi tha se  së shpejti policia  do të dalë me komunikatë sapo të  përfundojnë hetimet rreth rastit./FerizajPress/

13518067_1072612162785696_1406892221_o 13518229_1072609686119277_1568089733_o 13517888_1072612209452358_2037744054_o 13509310_1072612252785687_435034044_o 13518067_1072612279452351_1148883543_o 13518039_1072612309452348_1532188733_o 13509384_1072612316119014_237965095_o 13499591_1072614656118780_1149045037_o

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/plagosje-me-arme-zjarri-ne-ferizaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala