Plaçkiten 3 studentë në veri

Autori:Avdyl Pajaziti

Tre  studentë janë plaçkitur mbrëmë rreth orës 12 e 30 pas mesnate  në veri të Mitrovicës.

Këtë lajm e konfirmoi për Klan Kosova edhe zëvendës komandanti i stacionit policor në veri të Mitrovicës, Besim Hoti.

“Tre studentë janë plaçkitur nën kërcënimin e mjetit të fortë ,kaçavidhës , të cilëve iu janë  vjedhur dy telefona dhe 500 dinarë, ngjarja ka ndodhur pas mesnate.Policia është duke punuar për hetimin e rastit” deklaroi Hoti.

Gjithashtu ky i fundit  bëri me dije se studentët kanë qenë në gjendje të dehur kur ka ndodhur ngjarja.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/plackiten-3-studente-ne-veri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala