Pjata selfie (foto dhe video)

Autori:Avdyl Pajaziti

Carmel Wineries, kanë dizajnuar pjatat selfie, të cilat i quajnë ‘Food-o-grapy”.

Këto pjata përmbajnë një pjesë speciale në të cilën mund ta vendosësh telefon-in dhe të bësh foto të ushqimit.

selfie video

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pjata-selfie-foto-dhe-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala