Pini shumë Coca-Cola? Ja çfarë organesh po dëmtoni

Autori:Avdyl Pajaziti

COCA-COLA është një pije me përdorim shumë vjeçar, por cilësia e saj është ndër më të diskutuarat nga mjekët.

E diskutimi për përdorimin apo jo të kësaj pijeje nëse sheh improvizimin e logos të punuar nga artisti, Fabio Panto, nuk vlen të vijojë. Përmes këtyre fotove autori tregon me detaje se sa organe mund të dëmtohen nga përdorimi i Coca-Colës.

Parë me sytë e Fabio Pantos logoja e përcjellë nga ai është plot organe apo pjesë të trupit, sy, lëkurë, zorrë, pankreas, stomak, tru, zemër deri dhe kocka.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pini-shume-coca-cola-ja-cfare-organesh-po-demtoni/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala