Petrit Selimi me manzheta këmishe 395 dollarë (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Manzhetat e këmishës së zëvendësministërit të Punëve të Jashtme të Kosovës, Petrit Selimi, i cili sot u sulmua me vezë nga anëtarët e Lëvizjes Vetëvendosje kushtojnë 395 euro.

Kështu transmetohet në një fotografi e cila është shpërndarë në rrjetin social Facebook./Gazeta Fjala/

12108149_1693086837571988_9119097350274332691_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/petrit-selimi-me-manzheta-395-euro-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala