Pesë vendet më të këqija në botë për ushqyerje, janë Jemeni, Madagaskari, Angola, Etiopia dhe Çadi, ku kaloritë janë edhe të shtrenjta por edhe pa vlera ushqyese, vende këto ku edhe qasja në ujë të sigurt të pijes është e pamjaftueshme.

Autori:Avdyl Pajaziti

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pese-vendet-me-te-keqija-ne-bote-per-ushqyerje-jane-jemeni-madagaskari-angola-etiopia-dhe-cadi-ku-kalorite-jane-edhe-te-shtrenjta-por-edhe-pa-vlera-ushqyese-vende-keto-ku-edhe-qasja-ne-uje-te-si/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala