Pesë nxënës të lënduar nga rrokullisja e një kombi busi (Foto)

Autori:Avdyl Pajaziti

Në mëngjesin e së hënës ka ndodhur një aksident në fshatin Siqev të komunës së Klinës, ku është rrokullisur një kombi bus me nxënës, raporton Gazeta Fjala.

Të lënduar kanë mbetur pesë prej tyre, të cilët pastaj janë dërguar në emergjencë në Pejë.
Aksidente të shumta kanë ndodhur në orët e fundit si pasojë e motit të keq që po mbretëron  në Kosovë./GazetaFjala/.

12

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pese-nxenes-te-lenduar-nga-rrokullisja-e-nje-kombi-bus-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala