Përshkallëzohet situata, aktivistët e VV’së po gjuajnë me gurë stacionin policor

Autori:Avdyl Pajaziti

Aktivistët e VV’së kanë filluar të hedhin gurë në stacionin policor të Kosovës.

Ata njëherit po thërrasin “Vetëvendosje, Vetëvendosje”

Në përkrahje të tyre, kanë ardhur shumë deputetë të opozitës, edhe nga partitë tjera vec Vetëvendosjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/pershkallezohet-situata-aktivistet-e-vvse-po-gjuajne-me-gure-stacionin-policor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala