Përsëri boca ngjyre në oborrin e kuvendit (Video)

Autori:Gazeta Fjala

Aktivistët e opozitës të mbledhur para Kuvendit të Kosovës, kanë hedhur përësri boca ngjyre dhe mjete pirotektnike në oborrin e kuvendit.  Ata po ashtu janë duke vazhduar të fishkëllejnë dhe brohorasin “Zajednica nuk kalon,” “populli i bashkuar ka për të fituar”, e të tjera.

Më herët kur aktivistët e opozitës kishin hedhur boca ngjyre brenda oborrit, Policia e Kosovës kishte reaguar duke i larguar ata nga afërsia e  hyrjes së kuvendit ku ata ishin duke qëndruar./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/perseri-boca-ngjyre-ne-oborrin-e-kuvendit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala